سینک و دسترسی کاربران

سینک وایرلس ایمیل، تقویم، دفترچه‌تلفن، فعالیت‌ها و یادداشت‌ها به تمامی گوشی‌هایی که آخرین نسخه Exchange ActiveSync را دارند. پشتیبانی داخلی از سینک با مک به همراه نرم‌افزار اختصاصی تنظیم OS X. برای کار بصورت آفلاین می‌توانید از اوتلوک نسخه 2007/2010/2013/2016 استفاده کرده و یا از نرم‌افزار اختصاصی ایمیل آیس وارپ استفاده نمایید.

دسترسی آفلاین به کلیه اطلاعات در اوتلوک

کلیه اطلاعات خود را اعم از قرار جلسات، دفترچه تلفن، فعالیت‌ها، یادداشت‌ها گروه‌ها، فایل‌ها، پوشه‌های عمومی و خصوصی به همراه قوانین و زمانبندی را با اوتلوک سینک نمایید.

افزونه جهت سینک با اوتلوک

افزونه سینک با اوتلوک، کاملا برای محیط اوتلوک طراحی شده و در منوی مربوط به خود در اوتلوک قرار می‌گیرد. کاربران می‌توانند با استفاده از این افزونه، تنظیمات مربوط به اکانت خود از جمله پاسخ دهی اتوماتیک ، فورواردر و قوانین سمت سرور را، .مستقیما از داخل اوتلوک تغییر دهند

مدیریت از راه دور

تنظیمات مربوط به این افزونه دارای مدیریت مرکزی می‌باشد و می‌تواند توسط مدیر بر روی سیستم کاربران اعمال شود. این امکان باعث راحتی نصب و مدیریت در مقیاس‌های بزرگ می‌شود.

استفاده از پروفایل‌های فعلی

افزونه سینک با اوتلوک می‌تواند پروفایل‌های فعلی را پیدا کرده و به آن‌ها متصل شود. این امکان هنگام انتقال اطلاعات به سرور ابری بسیار کاربردی است. با استفاده از ترکیبی از POP, IMAP و پوشه‌های شخصی، این افزونه به پروفایل فعلی متصل شده و یا پروفایل جدید ایجاد می‌کند.

Image description
Image description

شبکه‌های اجتماعی

با مخاطبین خود توسط مسنجر تعبیه شده داخلی ارتباط برقرار کنید. فایل ارسال کنید، شکلک بفرستید و یا با کاربران شبکه‌های دیگر پیام رد و بدل کنید. همه این‌ها توسط مسنجر داخلی نرم‌افزار کلاینت آیس وارپ.

رابط دسکتاپ آیس‌وارپ - استفاده بهینه از ایمیل‌

کلاینت دسکتاپ آیس وارپ، یک نرم‌افزار کامل برای استفاده از ایمیل در ویندوز می‌باشد که بسیار مدرن بوده و رابط کاربری آسانی دارد.

جایگزین اوتلوک

مانند اوتلوک، کلاینت آیس‌وارپ از چند اکانت همزمان پشتیبانی می‌کند، اطلاعات را بصورت آفلاین ذخیره می‌نماید و بطور کامل از سرویس‌های عمومی مانند جی‌میل، یاهو و اوتلوک پشتیبانی می‌کند.

انتقال اطلاعات از کلاینت فعلی شما

اطلاعات فعلی خود را بدون دردسر از نرم‌افزارهای متداول شامل اوتلوک مایکروسافت، اوتلوک اکسپرس، ویندوز لایو، Thunderbird، The Bat! و غیره منتقل کنید.

پشتیبانی از چند اکانت همزمان

برای استفاده کنندگان حرفه‌ای از ایمیل که دارای چندین اکانت می باشند، هیچ نرم‌افزاری بهتر از نرم‌افزاری که دارای قابلیت های لازم و رابط کاربری ساده باشد نیست.

جستجو و تاریخچه

هر ایمیل، رویداد، شخص یا پیوست را با استفاده از جستجو در چند ثانیه پیدا کنید. هر گونه ارتباط با مخاطب و ایمیل در تاریخچه آن مخاطب لاگ گرفته می‌شود.

سوال فنی دارید؟

تلفن پشتیبانی

+98 (21) 8898 38 34-5

ایمیل پشتیبانی

support@arsesiranian.com

تلگرام

@ArsesIranianCo

طرح سوال

www.mailexperts.ir

ایمیل سرور آیس وارپ

جهت خرید ایمیل سرور آیس وارپ، با ما با ایمیل sales@arsesiranian.com و یا با شماره تلفن +98 (21) 8898 38 34-5 تماس بگیرید.

شرکت آرسس ایرانیان، نماینده انحصاری ایمیل سرور آیس وارپ در ایران

https://www.arsesiranian.com/icewarp/icewarp.aspx